Примітка Archives

Лікування алкоголізму

Реабілітація алкозалежних:

Нажаль не існує медкаментів, які раз і назавжди позбавлять Вас алкогольної залежності. В даній ситуації необхідна обов’язкова допомога професіоналів.

Пройшовши медикаментозне лікування, Ви отримайте лише фізичну допомогу, яка становитиме 10% відсотків від загальної проблеми, адже решта 90% криються у Вашій підсвідомості. Тільки грунтовна робота з психологами та психотерапевтами в умовах стаціонару забезпечить Вам повноцінне одужання.

Алкоголізм є поступовою хворобою. Ніхто не починає зловживати спиртним після першої випитої чарки. Треба розуміти,коли спиртне стає універсальним засобом для «зняття стресу», зустрічі з друзями, відпочинку після роботи. Вживання спиртного повторюється регулярно, незважаючи на наслідки інтоксикації, які в основному з’являються наступного дня – головний біль, нудота, млявість, розбитість. Алкоголь і його вживання починає займати перше місце у цінностях людини. Таким чином формується алкогольне мислення – з’являються елементи психологічного захисту (применшення кількості випитого, заперечення наслідків вживання, захист свого права на вживання). І в решті решт повна деградація особистості.

В нашому суспільстві існує стереотип, що алкоголік – це невдаха, який лежить під забором, брудний та повністю асоціальний. Це не так, ця хвороба вже давно стоїть поруч з нами і під її приціл може потрапити, кожен, незалежно від своїх матеріальних статків, освіти чи статусу, саме тому алкоголізм – соціальна проблема. На кожному кроці ми бачимо рекламу алкоголю, який дає уявне щастя та гармонію життя, є неодмінним атрибутом веселої компанії та відпочинку в цілому.

Все це можливо перемогти, адже в нашому центрі Ви проходите індивідуальну реабілітацію, яка враховує Ваші особисті обставини, Ваш конкретний випадок та ступінь залежності, що дасть нам спільну можливість допомогти Вам у Вашому житті, не використовуючі шаблонних методів, які з часом можуть призвести до рецидиву.

Ви отримаєте унікальну можливість проходження стресових ситуацій, різних чинників зривного процесу, де Вам нададуть інструменти для подолання цих факторів та стимулюють Вас до формування тверезого мислення на самостійних основах.

Після основного курсу реабілітації Ви можете сміло повертатись в соціум, але там на Вас чекатиме безліч спокус…ми подбали і про це, оскільки в нашому центрі діє ефективна програма ресоціалізації з встановленням терапевтичних  взаємовідносин та підтримки в будь-який час, що дасть Вам можливість зміцнити навички тверезого життя до повного відновлення в соціумі.

Не зволікайте у виборі на користь життя, кожна хвилина важлива, зверніться за допомогою сьогодні!

Телефонуйте:
(068)222 83 22
(066)920 42 21
(073)603 02 22
(032)227 29 91