Лікування алкозалежних

Лікування наркозалежних

Лікування ігроманії

Вітаємо Вас на нашому офіційному сайті! Якщо Ви все ж таки опинилися тут, наврядче це просто так. Можливо Ви, або хтось з Ваших рідних терміново потребує втручання фахівців по реабілітації різних форм залежностей. Тут Ви не знайдете безліч статей про боротьбу із залежністю чи десятків методик, про які говорять всі. Ні, це не про нас – наша команда- це практики, а не теоретики, наші результати-це ефективна дія, а не порада.

Але спочатку ми би хотіли пояснити Вам, що означає насправді хвороба залежності?

За даними Вікіпедії термін “залежність” розшифровується наступним чином:

— це набута гостра потреба здійснювати якісь дії або вживати якісь речовини. У практиці, цей термін має кілька значень.

У повсякденній мові термін «залежність» використовується в основному стосовно людей, які зловживають наркотиками, алкоголем чи цигарками. У ширшому контексті можна посилатися на багато інших видів поведінки, таких, як ігри, перегляд телевізора, комп’ютерна залежність, інтернет або сексуальна залежність.

Залежність поділяють на фізіологічну та психічну.

Дії, що здійснюються через залежність людини від тої чи іншої речовини, яку вона вживає, переважно є шкідливими для організму людини. Вони перешкоджають людині розвиватися як розумово, так і фізично. Серед цих звичок виділяють декілька найшкідливіших — це наркоманія, алкоголізм, токсикоманія та тютюнопаління.

Ці кілька речень – лише маленький екскурс до поняття цієї смертельної хвороби, адже на сьогоднішній день у всьому світі і тим більше в Україні наростають шалені темпи розповсюдження залежності. Асортимент наркотичних речовин тепер налічує багато тисяч видів і ще стільки ж підвидів. Руйнівна сила хімічних речовин дуже часто призводить до незворотніх наслідків, коли на перший погляд абсолютно здорова людина вирішила просто спробувати лише раз…

Статистика смертності від залежності невтішна, оскільки перші спроби вживання можуть бути в віці 10 років.

Отже, прочитавши цю інформацію, Ви маєте перше уявлення про хворобу залежності, а це неймовірно важливий аспект. В більшості випадків люди звертаються за допомогою, коли вже знаходяться в дуже важкому стані і причиною цього є необізнаність щодо хвороби, адже професійна допомога на перших етапах розвитку залежності має величезний успіх для загальної динаміки одужання людини.

Саме тому, зверніться за дієвою допомогою вже зараз, для того щоб для Вас або Вашої сім’ї завтрашній день став сторінкою нового життя!

Працівники центру реабілітації «ОЛІМП» знають, наскільки важлива для Вас підтримка і розуміння в цій проблемі і ми завжди готові її надати. Ми пропонуємо Вам комплексну реабілітацію залежності, засновану на наукових дослідженнях та багаторічному досвіді роботи наших спеціалістів.