Ознаки та симптоми ігроманії

  • Нервозність і збудливість;
  • Дратівливість і необгрунтований гнів;
  • Втрата інтересів поза грою;
  • Поглинання грою;
  • Непереборне бажання повертатися в гру знову і знову, бажання відігратися;
  • Гра для підняття настрою (відхід від провини, тривоги, депресії);
  • Відчуває роздратування, коли потрібно зупинити гру;
  • Поглинання грою призводить до ризику не отримати освіту або роботу;
  • Людина витрачає всі свої гроші, фінанси сім’ї, набирає борги, продає речі, щоб повернутися в гру або відігратися;
  • Гравець не звертає уваги на те, як азарт захоплює його і негативно впливає на його життя.

Стадії ігрової залежності

Стадія компенсації. Виникає патологічна тяга до гри, пацієнт впевнений, що виграє. Програш сприймається як плата за занурення в світ ілюзій. З’являються перші ознаки особистісного зміни.
Стадія субкомпенсації. Починає формуватися абстинентний синдром – ломка: пацієнтові стає фізично погано без ігор. Розвивається особистісна і соціальна деградація, контакти з соціумом обриваються. У разі програшів з’являються порушення сну і різкі зміни настрою.
Стадія декомпенсації. Пацієнт не може відмовитися від участі в будь-яких азартних іграх. Відсутня критична оцінка ситуації, розвивається депресія і інші супутні патологічні стани.

Лікування ігрової залежності, лікування ігроманії Львів

Вилікувати залежність від азартних ігор в домашніх умовах майже неможливо. Знаходження в клініці сприяє більш ефективній роботі фахівців і на початкових етапах лікування, за рахунок ізоляції, дозволяє зупинити участь в іграх.
Насамперед ми визначаємо причину і тип залежності. Лікуємо залежність від карткових ігор, ставок, парі, комп’ютерних ігор та інші види патології.
Проводимо групові та індивідуальні заняття, допомагаємо пацієнтам відмовитися від згубної залежності. Використовуємо загальноприйняті і альтернативні методики, розроблені нашими фахівцями. Надаємо консультативну допомогу родичам, розповідаємо, на що звернути увагу і як допомогти близькій позбутися проблеми.

Методики лікування ігроманії у нашій клініці

Психотерапевтичні методики. Лікування гіпнозом, гештальт-терапія, навіювання та самонавіювання, когнітивно-бихевиоральная терапія, заняття в малих групах і сімейна психотерапія, індивідуальні бесіди з психотерапевтом для повернення пацієнта до нормального життя і адаптації в соціумі .;
Фізіотерапія. Масаж, заняття в спортзалі, светотерапия, БОС-терапія, голкорефлексотерапія тощо. Фізіотерапевтичні процедури застосовуються для розслаблення пацієнта і поліпшення стану здоров’я.
Медикаментозне лікування. Ліки для усунення фізичних симптомів абстинентного синдрому, виведення з депресії, лікування патологій.
Підбираємо лікування, яке сприяє виробити негативну реакцію на азартні ігри.
Реабілітація, для які пройшли лікування пацієнтів, складається з регулярного відвідування лікаря, психолога і малих групових занять.

Що не можна робити, якщо ваш близький має
ігрову залежність?

Шукати допомогу і підтримку на форумах
Залишати без уваги сімейні заощадження
Чекати одужання, якщо прибрати гри з доступу
Платити за боргами гравця
Гучно стверджувати що людина хвора
Заперечувати існування проблеми

Переваги лікування залежності від азартних ігр у нас

Підбираємо лікування індивідуально. Проводимо індивідуальну бесіду і консультацію, обстеження. На основі бесіди і обстеження підбираємо поєднання психотерапії та медикаментозного лікування.
Приймаємо за зверненням родичів. Записуємо на прийом після звернення родичів, якщо людина заперечує наявність у нього проблеми і не хоче звертатися за допомогою сам. Організуємо спільне перебування в стаціонарі в дво- або тримісній палат.
Доставляємо в стаціонар. Навіть якщо пацієнт не усвідомлює проблеми – у нас є дозвіл на примусову госпіталізацію. Надаємо комфортні умови перебування: триразове харчування, безкоштовний Wi-Fi з обмеженнями для залежних пацієнтів, цілодобовий буфет.
Підтримуємо зв’язок з родичами. Повідомляємо про прогрес і стан здоров’я пацієнта.
Дотримуємося анонімність. Зберігаємо дані про пацієнтів тільки в закритому архіві і знищуємо їх через 5 років.
Щоб записатися на консультацію психотерапевта або привести на лікування близької, яка страждає від ігрової залежності, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку.

Телефонуйте!

Телефони:
(068)222 83 22
(066)920 42 21
(073)603 02 22
(032)227 29 91